Aqua Suites ex Neptune

Nei Pori, Olimpska regija

već od 105€

Opis destinacije

Letovalište Nei Pori (u prevodu Novo Mesto) je relativno novo na Egejskom moru. Sagrađeno je krajem sedamdesetih godina prošlog veka, na zemljištu koje je pripadalo planinskom selu Pori u delti reke Pinos, koje je od Nei Porija udaljeno 10 kilometara. Ovo tipično primorsko selo, danas jedno od popularnijih letovališta u Grčkoj, nastalo je isušivanjem močvarnog zemljišta. Smešteno je ispod mitske planine Olimp, u Olimpskoj regiji u Centralnoj Makedoniji, na 160 kilometara od makedonsko-grčke granice i na samo 43 kilometara južno od grada Katerinija koji je glavni grad Olimpske regije. Prvi stanovnici Olimpske regije bili su Tračani iz plemena Pieri po kojima je ova regija i dobila ime. Mesto je sagrađeno 1976. godine po urbanističkom planu, pa zato ima široke ulice, lepo uređene prostrane trgove i mnoštvo igrališta za decu. U centru mesta nalazi se crkva posvećena Sv.Marini, a u blizini još nekoliko njih: crkva Svete Paraskeve, crkva Svetog Trojstva, crkva Svetih Apostola, Svetog Dimitrija i Svetog Nikole. Takođe u Nei Poriju postoji osnovna škola, kulturni centar, ambulanta, dva fudbalska igrališta, luksuzni hoteli i apartmani za izdavanje. U okolini mesta se nalaze značajna arheološka nalazišta.

Informacije

SMEŠTAJ

  • Apartman

Prevoz

  • Autobus
  • Sopstveni Prevoz

Udaljenost

  • Plaža > 50m

Broj nocenja

  • 10 Noćenja

Broj kreveta

  • 2 Kreveta
  • 3 Kreveta
  • Cenovnik
  • Opis smeštaja
  • Prevoz
  • Program putovanja
  • Uslovi plaćanja
  • AKCIJA
Uskoro cenovnik za LETO 2021...

Lokacija: Nalazi se u novom delu Nei Porija, na samo oko 50 m od plaže.
 
Potpuno nov objekat, najnoviji u letovalištu Nei Pori, nedavno završen, a trenutno je u fazi unutrašnjeg opremanja. Fotografije koje se trenutno nalaze u foto-galeriji su 3D animacije, uskoro očekujemo realne fotografije. Imajući u vidu da je tek izgrađen, to svakako podrazumeva da je moderan i najsavremenije arhitekture, a o tome najbolje govori sam izgled ovog objekta, kako spoljni, tako i unutrašnji. Objekat se ne nalazi baš na prvoj liniji do mora, ali pošto je ispred samog objekta neizgrađeni deo, odnosno zelena površina, može se smatrati na neki način prvom linijom. Ovakav položaj omogućuje gostima potpun užitak, jer su svi studiji sa pogledom na more (10 sa frontalnim i dva sa bočnim pogledom). Plaža, koja je dobitnik “ Plave Zastavice”, je nadomak vile i potpuno je opremljena svim neophodnim sadržajima (ležaljke sa suncobranima, koje gosti mogu da koriste uz konzumiranje pića, zatim beach bar, koji radi tokom celog dana, tereni za odbojku i fudbal na plaži, Wi FI…).
Svi studiji su veoma komforni, opremljeni najkvalitetnijim, modernim nameštajem. Svaki poseduje mini kuhinju, kompletno opremljenu, kupatilo sa tuš kabinom, LED TV SMART 32”, telefon, sef, klima uređaj, fen za kosu,Wi Fi, terasu sa pogledom na more.
Imajući u vidu da vlasnici ovog objekta poseduju još dva hotela visoke kategorije, te da su sa dugogodišnjim iskustvom u hotelijerstvu, smatramo da je to svakako dovoljno dobra preporuka i garancija da je Neptune Suites Luxury vaš pravi izbor…
 
NAPOMENA: U smeštajnim jedinicama je dozvoljena priprema hrane, osim ribe.
 
Tip smeštaja:
1/2 studio- u jednoj prostoriji čajna kuhinja i bračni ležaj.
1/3 studio u jednoj prostoriji čajna kuhinja, bračni ležaj i običan ležaj.
 
 
U pojedinim slučajevima moguća su odstupanja mera ležaja od našeg standarda.
Grčki standard za normalni ležaj je 185cm-200cm sa 75-90cm, a bračni ležaj (dve osobe) 185–200cm sa 120–155cm.
 
Korišćenje WI-FI interneta, peškira i klima uređaja - BESPLATNO. 
POLASCI ZA PARALIJU, OLYMPIC BEACH, NEI PORI, LEPTOKARIJU, PLATAMON, HANIOTI, PEFKOHORI, ASPROVALTU, NEA VRASNU, STAVROS, OFRYNIO BEACH, JERISOS, TRIPITI, URANOPOLISPOLAZAK ZA SITONIJUPOLAZAK ZA TASOSPOLAZAK ZA SIVOTUPOLAZAK ZA EVIJUPOLAZAK ZA PILION MILINAPOLAZAK ZA KEFALONIJUPOLAZAK ZA AMULJANI OSTRVO
Mesto polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaska
BEOGRAD
(mesto polaska biće naknadno objavljeno)
18,0021,0017,0014.31519,0013,0018,00
POŽAREVAC (naplatna rampa-restoran "Požarevačka petlja")18,3021,3017,301515.319,3013,3018,30
SMEDEREVO (Motel Kolari)18,3521,3517,3515.1515.4519,3513,4518,35
VELIKA PLANA (Motel Plana)18,4021,4017,4015.416.119,4014,1018,40
MOTEL STARI HRAST18,4521,4517,4515.5516.2519,4514,2518,45
MOTEL KOŠUTA19,0022,0018,0016.1516.4520,0014,4519,00
JAGODINA (B.S. "Coral") ili (B.S. “Lukoil“ na autoputu)20,0023,0019,0016.31721,0015,0020,00
ĆUPRIJA (Motel Ravanica)20,1523,1519,1516.4517.1521,1515,1520,15
PARAĆIN (Restoran Tito)20,2023,2019,2016.517.221,2015,2020,20
POJATE (Motel Evropa)20,3023,3019,301717.321,3015,3020,30
ALEKSINAC (B.S. Jugopetrol)20,4523,4519,4517.1517.4521,4515,4520,45
NIŠ (B.S. preko puta Hotela Nais)21,1500,0020,1517.31822,1516,0021,15
LESKOVAC (Motel Atina)22,000,4521,0018.31923,0017,0022,00
VRANJE (B.S. Jugopetrol)23,302,1522,302020.300,3018,3023,30
POLASCI ZA PARALIJU, OLYMPIC BEACH, NEI PORI, LEPTOKARIJU, PLATAMON, HANIOTI, PEFKOHORI, ASPROVALTU, NEA VRASNU, STAVROS, OFRYNIO BEACH, JERISOS, TRIPITI, URANOPOLIS - Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti. 
•Beograd... 60€ / 40€ •Jagodina... 55€ / 35€ •Niš... 50€ / 30€
POLAZAK ZA SITONIJU - Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti. 
•Beograd... 60€ / 40€ •Jagodina... 55€ / 35€ •Niš... 50€ / 30€
POLAZAK ZA TASOS - Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti. 
• Beograd... 85€ / 70€ •Jagodina...80€ / 65€ •Niš... 75€ / 60€
U cenu prevoza uručunata je cena trajekta Keramoti-Limenas-Keramoti.
POLAZAK ZA SIVOTU - Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti 
• Beograd... 80€ / 65€ •Jagodina...75€ / 60€ •Niš... 70€ / 55€
POLAZAK ZA EVIJU - Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti. 
• Beograd... 75€ / 65€ •Jagodina... 70€ / 60€ •Niš... 65€ / 55€
U cenu autobuskog prevoza je uračunata karta za trajekt na relaciji Glifa – Agiokampos – Glifa
POLAZAK ZA PILION MILINA - Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti. 
• Beograd... 70€ / 60€ •Jagodina... 65€ / 55€ •Niš... 60€ / 50€
POLAZAK ZA KEFALONIJU - Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti. 
• Beograd... 90€ / 80€ •Jagodina...85€ / 75€ •Niš... 80€ / 70€
Doplata za trajekt na relaciji Kilini-Poros-Kilini - 20€.
POLAZAK ZA AMULJANI OSTRVO - Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti. 
• Beograd... 75€ / 55€ •Jagodina...70€ / 50€ •Niš... 65€ / 45€
U cenu preovoza je uračunat trajekt na relaciji Tripiti-Amuljani-Tripiti, kao i transfer od luke na Amuljaniju do vila.
NAPOMENE:
• Za putnike koji putuju autobuskim prevozom, polazak je dan ranije u odnosu na datum iz tabele.
• Putnik je dužan da se lično informiše u agenciji o mestu i vremenu polaska, dva dana pred put. • Putnik je u obavezi da na dogovorenom mestu polaska bude 30 minuta pre ugovorenog vremena polaska.
• Tokom sezone, moguća je promena mesta i vremena polaska.
• Dete od 0-12 godina starosti mora imati svoje sedište (ne može se prevoziti u krilu).
• Cena autobuske karte u jednom pravcu se umanjuje od cene povratne karte za odrasle -20€, za decu do 10 godina -10€.
• Mogućnost transfera iz Subotice, Sombora, Šabca, Kikinde, Zrenjanina, Vršca, Novog Sada, Allibunara i Pančeva uz doplatu na osnovnu cenu prevoza iz tabele sa polaskom iz Beograda:
-za polazak iz Subotice, Sombora - 25€;
-za polazak iz Šabaca, Kikinde, Zrenjanina i Vršaca - 20€;
-za polazak iz Novog Sada i Alibunara - 15€;
-za polazak iz Pančeva - 10€.
• Umanjenje cena prevoza u odnosnu na osnovnu cenu prevoza iz tabele sa polaskom iz Beograda :
-za polazak iz Jagodine umanjenje je 5€,
-za polazak iz Niša, Leskovca i Vranja umanjenje je 10€.
• Transferi do i od Beograda mogu biti realizovani mini-busom, kombijem ili putničkim automobilom. 
• Agencija pravi raspored sedenja uzimajući ravnopravno u obzir: vreme uplate aranžmana kao i starost putnika (stara lica ili porodice sa decom).
• Organizator putovanja ne garantuje poziciju sedišta u autobusu ukoliko to nije predviđeno i uplaćeno prema cenovniku kao mogućnost dodatne usluge i doplate.
• Organizator putovanja će putnicima odrediti bilo koje sedište i sprat u autobusu, bez obzira na eventualno usmeno date napomene. Naknadne izmene nisu moguce. Putnik će prihvatiti sedište koje mu agencija dodeli.
• Broj putnika po smenama može se značajno razlikovati. Organizator se ne obavezuje da će prevoz u povratku izvršiti istim prevoznim sredstvom i na istim sedištima kao u odlasku. U slučaju nedovoljnog broja prijavljanih putnika agencija zadržava pravo da pojedine polaske organizuje u saradnji sa drugom agencijom ili manjim prevoznim sredstvom od autobusa.
• Prenos prtljaga od autobusa do smeštajnog objekta nije obaveza Organizatora putovanja. Autobus po dolasku u letovalište staje što je moguće bliže smeštajnom objektu. Putnici su dužni svoj prtljag preneti do smeštaja.
• Organizator ima pravo da za prevoz angažuje sve tipove turističkih autobusa koji ispunjavaju uslove predviđene propisima (mini bus, autobus ili double decker), kao i druga prevozna sredstva ako to okolnosti uslovljavaju. Broj sedišta i razmak između njih zavisi od tehničke specifikacije autobusa (marke i tipa autobusa) i registrovan je u dozvoli te Organizator na to ne može da utiče.
• Iskrcaj putnika i broj mesta iskrcaja putnika pre konačnog mesta odredišta (npr. usputna letovališta i hoteli udaljena od glavne maršrute do 20 k